2018. augusztus 21., kedd
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Fehér Sándor
2018. augusztus 26., vasárnap
17:00
2018. szeptember 02., vasárnap
17:00
Gerzsenyi Krisztina
2018. augusztus 21., kedd
08:00
2018. augusztus 28., kedd
08:00
Hóbor Nikolett
2018. augusztus 21., kedd
07:00
09:00
17:00
2018. augusztus 22., szerda
09:00
2018. augusztus 23., csütörtök
09:00
2018. augusztus 27., hétfő
09:00
2018. augusztus 28., kedd
09:00
17:00
2018. augusztus 29., szerda
09:00
2018. augusztus 30., csütörtök
09:00
16:30
2018. augusztus 31., péntek
09:00
Kilián Csillag
2018. augusztus 22., szerda
20:00
2018. augusztus 23., csütörtök
07:00
08:00
15:30
16:30
2018. augusztus 24., péntek
16:30
2018. augusztus 26., vasárnap
18:00
2018. augusztus 27., hétfő
20:00
2018. augusztus 29., szerda
20:00
2018. augusztus 30., csütörtök
16:30
2018. augusztus 31., péntek
16:30
2018. szeptember 02., vasárnap
18:00
Kállai Etelka
2018. augusztus 23., csütörtök
19:00
2018. augusztus 27., hétfő
19:00
2018. augusztus 30., csütörtök
19:00
Leirer Alíz
2018. augusztus 22., szerda
08:00
2018. augusztus 29., szerda
08:00
Lékó Zsanett
2018. augusztus 28., kedd
07:00
16:00
2018. augusztus 30., csütörtök
07:00
08:00
Majoros Dóra
2018. augusztus 22., szerda
17:00
2018. augusztus 23., csütörtök
17:15
2018. augusztus 24., péntek
09:00
Matkó Tímea
2018. augusztus 22., szerda
11:00
2018. augusztus 29., szerda
11:00
Mucsi Edina
2018. augusztus 22., szerda
17:30
2018. augusztus 24., péntek
11:00
2018. augusztus 26., vasárnap
09:30
2018. augusztus 27., hétfő
17:30
2018. augusztus 29., szerda
17:30
2018. augusztus 31., péntek
11:00
2018. szeptember 01., szombat
17:15
2018. szeptember 02., vasárnap
09:30
Nagy Erika
2018. augusztus 26., vasárnap
18:00
2018. szeptember 02., vasárnap
17:00
18:00
Pais Petra
2018. augusztus 24., péntek
16:30
2018. augusztus 25., szombat
17:30
2018. augusztus 29., szerda
10:00
15:00
2018. augusztus 31., péntek
16:30
2018. szeptember 01., szombat
17:30
Pilisy Zsófi
2018. augusztus 26., vasárnap
17:00
Péntek Réka
2018. augusztus 27., hétfő
16:30
2018. augusztus 31., péntek
17:30
Rizmayer Nikolett
2018. augusztus 29., szerda
17:00
2018. augusztus 30., csütörtök
11:00
17:15
2018. augusztus 31., péntek
19:00
2018. szeptember 01., szombat
12:00
Sasvári Nikolett
2018. augusztus 21., kedd
20:00
2018. augusztus 28., kedd
20:00
Suták Anett
2018. augusztus 23., csütörtök
11:00
2018. augusztus 24., péntek
17:30
2018. augusztus 27., hétfő
11:00
2018. szeptember 01., szombat
10:30
Szántó Ildikó
2018. augusztus 23., csütörtök
19:30
2018. augusztus 24., péntek
19:00
2018. augusztus 25., szombat
11:00
2018. augusztus 26., vasárnap
12:30
2018. augusztus 30., csütörtök
19:30
2018. szeptember 01., szombat
11:00
2018. szeptember 02., vasárnap
12:30
Tóth Rita Ildikó
2018. augusztus 22., szerda
10:00
15:00
2018. augusztus 24., péntek
08:00
2018. augusztus 27., hétfő
08:00
2018. augusztus 31., péntek
08:00
Varga Diana
2018. augusztus 25., szombat
10:00
2018. szeptember 01., szombat
10:00
Varga Zsuzsa Marietta
2018. augusztus 21., kedd
17:15
2018. augusztus 28., kedd
17:15
2018. augusztus 21., kedd
Gerzsenyi Krisztina
08:00
Hóbor Nikolett
07:00
09:00
17:00
Sasvári Nikolett
20:00
Varga Zsuzsa Marietta
17:15
2018. augusztus 22., szerda
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
20:00
Leirer Alíz
08:00
Majoros Dóra
17:00
Matkó Tímea
11:00
Mucsi Edina
17:30
Tóth Rita Ildikó
10:00
15:00
2018. augusztus 23., csütörtök
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
07:00
08:00
15:30
16:30
Kállai Etelka
19:00
Majoros Dóra
17:15
Suták Anett
11:00
Szántó Ildikó
19:30
2018. augusztus 24., péntek
Kilián Csillag
16:30
Majoros Dóra
09:00
Mucsi Edina
11:00
Pais Petra
16:30
Suták Anett
17:30
Szántó Ildikó
19:00
Tóth Rita Ildikó
08:00
2018. augusztus 25., szombat
Pais Petra
17:30
Szántó Ildikó
11:00
Varga Diana
10:00
2018. augusztus 26., vasárnap
Fehér Sándor
17:00
Kilián Csillag
18:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
18:00
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:30
2018. augusztus 27., hétfő
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
20:00
Kállai Etelka
19:00
Mucsi Edina
17:30
Péntek Réka
16:30
Suták Anett
11:00
Tóth Rita Ildikó
08:00
2018. augusztus 28., kedd
Gerzsenyi Krisztina
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
17:00
Lékó Zsanett
07:00
16:00
Sasvári Nikolett
20:00
Varga Zsuzsa Marietta
17:15
2018. augusztus 29., szerda
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
20:00
Leirer Alíz
08:00
Matkó Tímea
11:00
Mucsi Edina
17:30
Pais Petra
10:00
15:00
Rizmayer Nikolett
17:00
2018. augusztus 30., csütörtök
Hóbor Nikolett
09:00
16:30
Kilián Csillag
16:30
Kállai Etelka
19:00
Lékó Zsanett
07:00
08:00
Rizmayer Nikolett
11:00
17:15
Szántó Ildikó
19:30
2018. augusztus 31., péntek
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
16:30
Mucsi Edina
11:00
Pais Petra
16:30
Péntek Réka
17:30
Rizmayer Nikolett
19:00
Tóth Rita Ildikó
08:00
2018. szeptember 01., szombat
Mucsi Edina
17:15
Pais Petra
17:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Suták Anett
10:30
Szántó Ildikó
11:00
Varga Diana
10:00
2018. szeptember 02., vasárnap
Fehér Sándor
17:00
Kilián Csillag
18:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
17:00
18:00
Szántó Ildikó
12:30