2019. december 6., péntek
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Adamkó Szilvia
2019. december 06., péntek
19:15
2019. december 10., kedd
20:15
2019. december 13., péntek
19:15
Bajnok Dávid
2019. december 09., hétfő
20:00
2019. december 12., csütörtök
19:30
Erdős Éva
2019. december 09., hétfő
16:00
18:15
2019. december 10., kedd
15:00
2019. december 11., szerda
18:15
Farkas Roxána
2019. december 06., péntek
08:00
2019. december 09., hétfő
11:00
2019. december 11., szerda
08:00
2019. december 13., péntek
08:00
Hóbor Nikolett
2019. december 06., péntek
09:00
16:00
2019. december 09., hétfő
09:00
2019. december 10., kedd
09:00
17:00
2019. december 11., szerda
09:00
16:30
17:30
2019. december 12., csütörtök
09:00
16:00
17:00
2019. december 13., péntek
09:00
16:00
Ivusza László
2019. december 07., szombat
09:15
16:15
2019. december 08., vasárnap
10:15
2019. december 14., szombat
09:15
16:15
2019. december 15., vasárnap
10:15
Koltai Mónika
2019. december 09., hétfő
08:00
Kovács Csilla
2019. december 08., vasárnap
18:00
2019. december 15., vasárnap
18:00
Krizsa Tímea
2019. december 06., péntek
17:30
2019. december 13., péntek
17:30
Lékó Zsanett
2019. december 07., szombat
10:00
2019. december 10., kedd
06:45
16:00
2019. december 11., szerda
20:00
2019. december 12., csütörtök
06:45
08:00
2019. december 14., szombat
10:00
Majoros Dóra
2019. december 10., kedd
19:15
2019. december 12., csütörtök
11:15
Mucsi Edina
2019. december 06., péntek
11:00
2019. december 11., szerda
17:00
2019. december 13., péntek
11:00
2019. december 15., vasárnap
09:30
Nagy Andrea
2019. december 07., szombat
11:15
2019. december 10., kedd
09:15
2019. december 12., csütörtök
15:15
20:15
2019. december 14., szombat
11:15
Nagy Erika
2019. december 07., szombat
18:30
2019. december 08., vasárnap
08:15
17:00
2019. december 14., szombat
18:30
2019. december 15., vasárnap
08:15
17:00
Oravecz István
2019. december 10., kedd
17:30
Pais Petra
2019. december 06., péntek
15:30
16:30
2019. december 09., hétfő
15:00
2019. december 10., kedd
08:00
2019. december 11., szerda
10:00
15:00
2019. december 12., csütörtök
16:30
20:30
2019. december 13., péntek
15:30
16:30
Pilisy Zsófi
2019. december 08., vasárnap
16:00
2019. december 15., vasárnap
16:00
Pázmándi Nóra
2019. december 09., hétfő
17:00
2019. december 12., csütörtök
19:00
Rizmayer Nikolett
2019. december 06., péntek
19:00
2019. december 07., szombat
12:00
2019. december 09., hétfő
11:00
2019. december 12., csütörtök
11:00
2019. december 13., péntek
19:00
2019. december 14., szombat
12:00
Szabó Réka
2019. december 08., vasárnap
19:15
2019. december 15., vasárnap
19:15
Szántó Ildikó
2019. december 07., szombat
10:30
2019. december 08., vasárnap
12:00
2019. december 14., szombat
10:30
2019. december 15., vasárnap
12:00
Sárosi Vivien
2019. december 07., szombat
17:30
2019. december 10., kedd
18:15
2019. december 11., szerda
11:00
2019. december 12., csütörtök
18:15
2019. december 14., szombat
17:30
Ujhelyi Irma
2019. december 07., szombat
18:15
2019. december 10., kedd
10:15
17:15
2019. december 12., csütörtök
10:15
2019. december 14., szombat
18:15
Varga Diana
2019. december 06., péntek
18:15
2019. december 13., péntek
18:15
2019. december 06., péntek
Adamkó Szilvia
19:15
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:00
Pais Petra
15:30
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
Varga Diana
18:15
2019. december 07., szombat
Ivusza László
09:15
16:15
Lékó Zsanett
10:00
Nagy Andrea
11:15
Nagy Erika
18:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
10:30
Sárosi Vivien
17:30
Ujhelyi Irma
18:15
2019. december 08., vasárnap
Ivusza László
10:15
Kovács Csilla
18:00
Nagy Erika
08:15
17:00
Pilisy Zsófi
16:00
Szabó Réka
19:15
Szántó Ildikó
12:00
2019. december 09., hétfő
Bajnok Dávid
20:00
Erdős Éva
16:00
18:15
Farkas Roxána
11:00
Hóbor Nikolett
09:00
Koltai Mónika
08:00
Pais Petra
15:00
Pázmándi Nóra
17:00
Rizmayer Nikolett
11:00
2019. december 10., kedd
Adamkó Szilvia
20:15
Erdős Éva
15:00
Hóbor Nikolett
09:00
17:00
Lékó Zsanett
06:45
16:00
Majoros Dóra
19:15
Nagy Andrea
09:15
Oravecz István
17:30
Pais Petra
08:00
Sárosi Vivien
18:15
Ujhelyi Irma
10:15
17:15
2019. december 11., szerda
Erdős Éva
18:15
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:30
17:30
Lékó Zsanett
20:00
Mucsi Edina
17:00
Pais Petra
10:00
15:00
Sárosi Vivien
11:00
2019. december 12., csütörtök
Bajnok Dávid
19:30
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
17:00
Lékó Zsanett
06:45
08:00
Majoros Dóra
11:15
Nagy Andrea
15:15
20:15
Pais Petra
16:30
20:30
Pázmándi Nóra
19:00
Rizmayer Nikolett
11:00
Sárosi Vivien
18:15
Ujhelyi Irma
10:15
2019. december 13., péntek
Adamkó Szilvia
19:15
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:00
Pais Petra
15:30
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
Varga Diana
18:15
2019. december 14., szombat
Ivusza László
09:15
16:15
Lékó Zsanett
10:00
Nagy Andrea
11:15
Nagy Erika
18:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
10:30
Sárosi Vivien
17:30
Ujhelyi Irma
18:15
2019. december 15., vasárnap
Ivusza László
10:15
Kovács Csilla
18:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
08:15
17:00
Pilisy Zsófi
16:00
Szabó Réka
19:15
Szántó Ildikó
12:00