2019. október 17., csütörtök

Órarend

  2019. október 17., csütörtök Következő nap »
ÓRATÍPUS/OKTATÓ/NEHÉZSÉG 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Alakformáló Hermán Adri
            15:00          
Alakformáló Pázmándi Nóra
                    19:00  
Alakformáló Lékó Zsanett
06:45   08:00                  
Alakformáló Pais Petra
              16:30       20:30
Alakformáló Hóbor Nikolett
      09:00       16:00 17:00      
Alakformáló Majoros Dóra
          11:15            
Alakformáló Rizmayer Nikolett
          11:00            
Alakformáló Szántó Ildikó
                    19:30  
Alakformáló Sárosi Vivien
                  18:15    
Alakformáló Ujhelyi Irma
        10:15              
Alakformáló Nagy Andrea
            15:15          
Alakformáló Starter Pázmándi Nóra
        10:00              
Alakformáló: Body Control Lékó Zsanett
              16:00        
Alakformáló: Body Control Éva Zsófi
                  18:30    
Alakformáló: Body Control Farkas Roxána
                17:15      
BodyART Olaj Petra
        10:00              
BodyART Heimer Viktória
                    19:30  
Cross training Rábel Sándor
                    19:15  
Dance Aerobic Farkas Roxána
              16:15        
Dinamikus Jóga Sasvári Nikolett
                  18:15    
Fanatic Jump Rizmayer Beatrix
                  18:00    
FREEK Step Adamcsek Edit
                      20:00
Gerinctréning Lóránth Kata
        10:00              
Gerinctréning Kovács Csilla
                17:30      
HardCore Oravecz István
                  18:30    
Interval mix Pilisy Zsófi
                    19:15  
Kangoo Szabó Alexandra
                      20:00
P. Gerinctréning Szabó Nikolett
    08:00                  
P. Gerinctréning Kovács Csilla
              16:30        
Pilates Vargha Viki
      09:00           18:00    
Salsa Fitness Szántó Ildikó
                17:00      
Senior torna Lóránth Kata
          11:00            
Spartan Tóth Richárd
            15:15          
Spinning Majoros Dóra
      09:00                
Spinning Fischer Gábor
          11:00            
Spinning Pais Petra
                    19:00  
Spinning Hóbor Nikolett
    08:00                  
Spinning Ézsiás Péter
                17:00 18:00    
Spinning Nagy Hunor
  07:00                    
Spinning Starter Szabó Bence
                      20:00
SpinRacing Szabó Alexandra
              16:00        
Stretching Szabó Nikolett
  07:00                    
Stretching Mucsi Edina
                    19:00  
TRX Fehér Ádám
      09:00                
TRX Rábel Sándor
                      20:15
TRX Pilisy Zsófi
06:15             16:15        
TRX Starter Fehér Ádám
    08:00                  
TRX Starter Pázmándi Nóra
          11:00            
TRX Starter Mucsi Edina
                17:15      
Yoga Flow Kovács Viktória
                      20:30
Zumba Fehér Sándor
                17:30      
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyű
közepes
nehéz
Club Royal
Aerobik terem
Performance t.
Balance stúdió
Move stúdió
Spinning terem
Impulse terem
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00 6:45 - 7:45 Alakformáló Lékó Zsanett 6:45 - 7:45 Alakformáló Adamkó Szilvia       6:45 - 7:45 Alakformáló Lékó Zsanett 6:45 - 7:45 Alakformáló Adamkó Szilvia 6:45 - 7:45 Alakformáló Lékó Zsanett 6:45 - 7:45 Alakformáló Adamkó Szilvia    
7:00                      
8:00 8:00 - 9:00 Alakformáló Lékó Zsanett 8:00 - 9:00 Alakformáló Farkas Roxána   8:30 - 9:30 Alakformáló Nagy Erika   8:00 - 9:00 Alakformáló Pais Petra 8:00 - 9:00 Gerinctréning Szilágyi Mónika 8:00 - 9:00 Alakformáló Lékó Zsanett 8:00 - 9:00 Alakformáló Farkas Roxána   8:30 - 9:30 Alakformáló Nagy Erika
9:00 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Starter Krekács Ildi 9:30 - 10:30 Alakformáló Erdős Éva 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Starter Krekács Ildi 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:00 - 11:00 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Alakformáló Lékó Zsanett 10:30 - 11:30 Stretching Olaj Petra 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:00 - 11:00 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Alakformáló Lékó Zsanett 10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Fanatic Jump Varga Diana 11:00 - 12:00 Senior torna Varga Diana 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Varga Diana 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Fanatic Jump Varga Diana
12:00     12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett             12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett  
13:00                      
14:00                      
15:00 15:00 - 16:00 Alakformáló Hermán Adri 15:00 - 16:00 Senior torna Varga Diana     15:00 - 16:00 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló Erdős Éva 15:00 - 16:00 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló Hermán Adri 15:00 - 16:00 Senior torna Varga Diana    
16:00 16:00 - 17:00 Alakformáló: Body Control Lékó Zsanett 16:00 - 17:00 Fanatic Jump Varga Diana 16:15 - 17:15 Fanatic Jump Bajnok Dávid 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi   16:00 - 17:00 Alakformáló Lékó Zsanett 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Alakformáló: Body Control Lékó Zsanett 16:00 - 17:00 Fanatic Jump Varga Diana 16:15 - 17:15 Fanatic Jump Bajnok Dávid 16:00 - 17:00 Kangoo Szabó Alexandra
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 17:15 - 18:15 Zumba Nagy Erika 17:00 - 18:00 Alakformáló Ujhelyi Irma 17:00 - 18:00 Retro Dance Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 17:15 - 18:15 Zumba Nagy Erika 17:00 - 18:00 Alakformáló Krizsa Tímea
18:00 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Retro Dance Fehér Sándor 18:30 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Zumba Nagy Erika 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Retro Dance Fehér Sándor 18:30 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Zumba Nagy Erika
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 19:00 - 20:00 Kangoo Krekács Ildi 19:30 - 20:30 Kangoo Szabó Alexandra 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána   19:00 - 20:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 19:00 - 20:00 Kangoo Krekács Ildi 19:30 - 20:30 Kangoo Szabó Alexandra 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána
20:00 20:00 - 21:00 Kangoo Szabó Alexandra 20:00 - 21:00 Fanatic Jump Bajnok Dávid     20:00 - 21:00 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Szabó Alexandra 20:00 - 21:00 Kangoo Krekács Ildi 20:00 - 21:00 Kangoo Szabó Alexandra 20:00 - 21:00 Fanatic Jump Bajnok Dávid    
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00   6:15 - 7:15 Spinning Nagy Hunor     6:15 - 7:15 Spinning Nagy Hunor       6:15 - 7:15 Spinning Nagy Hunor    
7:00 7:00 - 8:00 Spinning Nagy Hunor         7:00 - 8:00 Spinning Pais Petra 7:00 - 8:00 Spinning Ézsiás Péter 7:00 - 8:00 Spinning Nagy Hunor      
8:00 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Ézsiás Péter 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás
9:00 9:00 - 10:00 Spinning Majoros Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:00 - 10:00 Spinning Pais Petra 9:00 - 10:00 Spinning Majoros Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Majoros Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás
10:00   10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Majoros Dóra 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Majoros Dóra 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett   10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás
11:00 11:00 - 12:00 Spinning Fischer Gábor   11:15 - 12:15 Spinning Majoros Dóra 11:15 - 12:15 Spinning Makár Tamás   11:00 - 12:00 Spinning Fischer Gábor   11:00 - 12:00 Spinning Fischer Gábor   11:15 - 12:15 Spinning Nagy Hunor 11:15 - 12:15 Spinning Makár Tamás
12:00       12:15 - 13:15 Spinning Makár Tamás             12:15 - 13:15 Spinning Makár Tamás
13:00                      
14:00     14:00 - 15:00 Spinning Fischer Gábor             14:00 - 15:00 Spinning Fischer Gábor  
15:00   15:00 - 16:00 Spinning Hóbor Nikolett   15:00 - 16:00 Spinning Kazi Alex 15:00 - 16:00 Spinning Majoros Dóra 15:00 - 16:00 Spinning Krizsa Tímea     15:00 - 16:00 Spinning Hóbor Nikolett   15:00 - 16:00 Spinning Kazi Alex
16:00 16:00 - 17:00 SpinRacing Szabó Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Krizsa Tímea 16:00 - 17:00 Spinning Simon Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Kazi Alex 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 SpinRacing Szabó Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Krizsa Tímea 16:00 - 17:00 Spinning Simon Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Krizsa Tímea
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Nagy Hunor 17:00 - 18:00 Spinning Simon Alexandra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Nagy Hunor 17:00 - 18:00 Spinning Simon Alexandra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Kazi Alex 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Makár Tamás 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Kazi Alex 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 19:55 Spinning Kazi Alex 19:00 - 20:00 Spinning Starter Majoros Dóra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 19:55 Spinning Kazi Alex 19:00 - 20:00 Spinning Starter Majoros Dóra
20:00 20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás     20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi     6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Tóth Richárd 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi    
7:00                      
8:00 8:00 - 9:00 TRX Starter Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:15 - 9:15 TRX Rábel Sándor 8:15 - 9:15 TRX Pilisy Zsófi 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:00 - 9:00 Cross training Bikics Sándor 8:00 - 9:00 TRX Starter Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:15 - 9:15 TRX Rábel Sándor 8:15 - 9:15 TRX Pilisy Zsófi
9:00 9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám 9:00 - 10:00 TRX Starter Farkas Roxána 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sándor 9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám 9:00 - 10:00 FittFight Bikics Sándor 9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám 9:00 - 10:00 TRX Starter Farkas Roxána 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sándor
10:00 10:00 - 11:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Interval mix Tóth Richárd 10:15 - 11:15 FitBox Wekerle Gyula 10:15 - 11:15 TRX Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Cross Starter Tóth Richárd 10:00 - 10:00 Kettlebell Fehér Ádám 10:00 - 11:00 TRX Tóth Richárd 10:00 - 11:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Interval mix Tóth Richárd 10:15 - 11:15 FitBox Wekerle Gyula 10:15 - 11:15 TRX Bikics Sándor
11:00 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 TRX Starter Tóth Richárd 11:15 - 12:15 TRX Starter Pilisy Zsófi 11:15 - 12:15 FittFight Bikics Sándor 11:00 - 12:00 Alakformáló Farkas Roxána 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 Interval mix Fehér Ádám 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 TRX Starter Tóth Richárd 11:15 - 12:15 TRX Starter Pilisy Zsófi 11:15 - 12:15 FittFight Bikics Sándor
12:00     12:15 - 13:15 TRX Pilisy Zsófi 12:15 - 13:15 TRX Tóth Richárd           12:15 - 13:15 TRX Pilisy Zsófi 12:15 - 13:15 TRX Tóth Richárd
13:00                      
14:00                      
15:00 15:15 - 16:15 Spartan Tóth Richárd 15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd   15:00 - 16:00 Cross Starter Tóth Richárd   15:15 - 16:15 Interval mix Tóth Richárd 15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd 15:15 - 16:15 Spartan Tóth Richárd 15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd   15:00 - 16:00 Cross Starter Tóth Richárd
16:00 16:15 - 17:15 TRX Pilisy Zsófi 16:15 - 17:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 16:30 - 17:30 Cross training Bikics Sándor 16:00 - 17:00 TRX Starter Pais Petra 16:15 - 17:15 TRX Starter Farkas Roxána 16:15 - 17:15 TRX Tóth Richárd   16:15 - 17:15 TRX Pilisy Zsófi 16:15 - 17:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 16:30 - 17:30 Cross training Bikics Sándor 16:00 - 17:00 TRX Starter Pais Petra
17:00 17:15 - 18:15 TRX Starter Mucsi Edina 17:15 - 18:15 TRX Rábel Sándor 17:30 - 18:30 FittFight Bikics Sándor 17:00 - 18:00 TRX Tóth Richárd 17:15 - 18:15 TRX Starter Rábel Sándor 17:15 - 18:15 TRX Starter Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Cross training Bikics Sándor 17:15 - 18:15 TRX Starter Mucsi Edina 17:15 - 18:15 TRX Rábel Sándor 17:30 - 18:30 FittFight Bikics Sándor 17:00 - 18:00 TRX Tóth Richárd
18:00 18:15 - 19:15 Dinamikus Jóga Sasvári Nikolett 18:15 - 19:15 Cross Starter Rábel Sándor 18:30 - 19:30 TRX Starter Pilisy Zsófi 18:00 - 19:00 TRX Starter Tóth Richárd 18:15 - 19:15 Cross Starter Rábel Sándor 18:15 - 19:15 Pilates Vargha Viki 18:15 - 19:15 FitBox Wekerle Gyula 18:15 - 19:15 Dinamikus Jóga Sasvári Nikolett 18:15 - 19:15 Cross Starter Rábel Sándor 18:30 - 19:30 TRX Starter Pilisy Zsófi 18:00 - 19:00 TRX Starter Tóth Richárd
19:00 19:15 - 20:15 Cross training Rábel Sándor 19:15 - 20:15 FitBox Wekerle Gyula 19:30 - 20:30 Interval mix Pilisy Zsófi 19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula 19:15 - 20:15 FittFight Bikics Sándor 19:15 - 20:15 Cross training Bikics Sándor 19:15 - 20:15 FittFight Bikics Sándor 19:15 - 20:15 Cross training Rábel Sándor 19:15 - 20:15 FitBox Wekerle Gyula 19:30 - 20:30 Interval mix Pilisy Zsófi 19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00 20:15 - 21:15 TRX Rábel Sándor 20:15 - 21:15 Cross training Bikics Sándor     20:15 - 21:15 Cross training Bikics Sándor 20:15 - 21:15 TRX Bikics Sándor 20:15 - 21:15 TRX Rábel Sándor 20:15 - 21:15 TRX Rábel Sándor 20:15 - 21:15 Cross training Bikics Sándor    
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                      
7:00                      
8:00                      
9:00     9:00 - 10:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó             9:00 - 10:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó  
10:00     10:00 - 11:00 Cross Starter Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó           10:00 - 11:00 Cross Starter Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó
11:00     11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó           11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
12:00       12:00 - 13:00 Alakformáló Szántó Ildikó             12:00 - 13:00 Alakformáló Szántó Ildikó
13:00                      
14:00                      
15:00   15:30 - 16:30 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó           15:30 - 16:30 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó  
16:00 16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:00 - 17:00 Stretching Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Interval mix Tóth Richárd   16:30 - 17:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 16:30 - 17:30 Retro Dance Fehér Sándor 16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:00 - 17:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Interval mix Tóth Richárd
17:00 17:30 - 18:30 Zumba Fehér Sándor 17:30 - 18:30 Party fitness Cseh-Szakál Tibor   17:00 - 18:00 BodyART Pakucs Eta 17:30 - 18:30 Alakformáló Mucsi Edina 17:30 - 18:30 Alakformáló Oravecz István 17:30 - 18:30 Party fitness Cseh-Szakál Tibor 17:30 - 18:30 Zumba Fehér Sándor 17:30 - 18:30 Party fitness Cseh-Szakál Tibor   17:00 - 18:00 Gerinctréning Kovács Csilla
18:00 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István 18:30 - 19:30 Gerinctréning Kovács Csilla   18:00 - 19:00 Zumba Angyal Andris & Yosery Petit Moncada 18:30 - 19:30 Zumba Angyal Andris 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István 18:30 - 19:30 Zumba Angyal Andris 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István 18:30 - 19:30 Gerinctréning Kovács Csilla    
19:00 19:30 - 20:30 Alakformáló Szántó Ildikó 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor     19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:30 - 20:30 Zumba Fehér Sándor 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:30 - 20:30 Alakformáló Szántó Ildikó 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00 20:30 - 21:30 Alakformáló Pais Petra       20:30 - 21:30 Zumba Nagy Erika 20:30 - 21:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra 20:30 - 21:30 Party fitness Nagy Erika 20:30 - 21:30 Alakformáló Pais Petra      
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                      
7:00 7:00 - 8:00 Stretching Szabó Nikolett         7:00 - 8:00 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 7:00 - 8:00 Gerinctréning + Stretching Kotrik Viki 7:00 - 8:00 Stretching Szabó Nikolett      
8:00 8:00 - 9:00 P. Gerinctréning Szabó Nikolett     8:15 - 9:15 Pilates Szabó Nikolett 8:00 - 9:00 Alakformáló Koltai Mónika 8:00 - 9:00 Pilates Szabó Nikolett 8:00 - 9:00 Alakformáló Farkas Roxána 8:00 - 9:00 P. Gerinctréning Szabó Nikolett     8:15 - 9:15 Pilates Szabó Nikolett
9:00 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki   9:00 - 10:00 FREEK Step Adamcsek Edit 9:15 - 10:15 Gerinctréning Szabó Nikolett 9:00 - 10:00 Dance Aerobic Koltai Mónika 9:00 - 10:00 Gerinctréning Olaj Petra 9:00 - 10:00 Pilates Olaj Petra 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki   9:00 - 10:00 FREEK Step Adamcsek Edit 9:15 - 10:15 Gerinctréning Szabó Nikolett
10:00 10:00 - 11:00 BodyART Olaj Petra   10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi 10:15 - 11:15 Gerinctréning + Stretching Kotrik Viki 10:00 - 11:00 Gerinctréning Olaj Petra 10:00 - 11:00 Stretching Olaj Petra   10:00 - 11:00 BodyART Olaj Petra   10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi 10:15 - 11:15 Gerinctréning + Stretching Kotrik Viki
11:00   11:00 - 12:00 Pilates Szabó Nikolett 11:00 - 12:00 BodyART Olaj Petra 11:15 - 12:15 Pilates Kotrik Viki 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett   11:00 - 12:00 Alakformáló Sárosi Vivien   11:00 - 12:00 Pilates Szabó Nikolett 11:00 - 12:00 BodyART Olaj Petra 11:15 - 12:15 Pilates Kotrik Viki
12:00       12:15 - 13:15 Gerinctréning Kotrik Viki             12:15 - 13:15 Gerinctréning Kotrik Viki
13:00                      
14:00                      
15:00     15:30 - 16:30 Gerinctréning Olaj Petra 15:00 - 16:00 Gerinctréning Krekács Ildi           15:30 - 16:30 Gerinctréning Olaj Petra  
16:00 16:30 - 17:30 P. Gerinctréning Kovács Csilla 16:30 - 17:30 Step Nagy-Matkó Tímea 16:30 - 17:30 Pilates Olaj Petra   16:30 - 17:30 Gerinctréning Lóránth Kata 16:30 - 17:30 P. Gerinctréning Szabó Nikolett 16:30 - 17:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea 16:30 - 17:30 P. Gerinctréning Pakucs Eta 16:30 - 17:30 Step Nagy-Matkó Tímea 16:30 - 17:30 Pilates Olaj Petra  
17:00 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Alakformáló Krizsa Tímea     17:30 - 18:30 Pilates Vargha Viki 17:30 - 18:30 Pilates Szabó Nikolett 17:30 - 18:30 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Alakformáló Krizsa Tímea    
18:00 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Heimer Viktória 18:30 - 19:30 Alakformáló Nagy Erika 18:00 - 19:00 Yoga Flow Kovács Viktória 18:30 - 19:30 Pilates Vargha Viki 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Olaj Petra 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Heimer Viktória 18:30 - 19:30 Alakformáló Nagy Erika 18:00 - 19:00 Yoga Flow Kovács Viktória
19:00 19:30 - 20:30 BodyART Heimer Viktória 19:30 - 20:30 Stretching Pilisy Zsófi     19:30 - 20:30 Step Nagy-Matkó Tímea 19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:30 - 20:30 BodyART Olaj Petra 19:30 - 20:30 BodyART Heimer Viktória 19:30 - 20:30 Stretching Pilisy Zsófi    
20:00 20:30 - 21:30 Yoga Flow Kovács Viktória       20:30 - 21:30 BodyART Olaj Petra 20:30 - 21:30 Step Adamcsek Edit 20:30 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:30 - 21:30 Yoga Flow Kovács Viktória      
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                      
7:00             7:00 - 8:00 Stretching Szabó Réka        
8:00     8:30 - 9:30 Pilates Kotrik Viki 8:30 - 9:30 BodyART Olaj Petra           8:30 - 9:30 Pilates Kotrik Viki 8:30 - 9:30 BodyART Olaj Petra
9:00   9:00 - 10:00 Kettlebell Fehér Ádám 9:30 - 10:30 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:30 - 10:30 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 9:00 - 10:00 Interval mix Fehér Ádám 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki     9:00 - 10:00 Kettlebell Fehér Ádám 9:30 - 10:30 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:30 - 10:30 Interval mix Nagy-Matkó Tímea
10:00     10:30 - 11:30 Alakformáló Szántó Ildikó 10:30 - 11:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea 10:00 - 11:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó   10:00 - 11:00 Alakformáló Pais Petra     10:30 - 11:30 Alakformáló Szántó Ildikó 10:30 - 11:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea
11:00 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:00 - 12:00 Alakformáló Farkas Roxána 11:30 - 12:30 Stretching Szabó Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Nagy-Matkó Tímea 11:00 - 12:00 Callanetics Tóth Mary 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 11:00 - 12:00 Callanetics Tóth Mary 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:00 - 12:00 Alakformáló Mucsi Edina 11:30 - 12:30 Stretching Szabó Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Nagy-Matkó Tímea
12:00                      
13:00                      
14:00                      
15:00   15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary   15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary   15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána     15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary   15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary
16:00 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett   16:00 - 17:00 Alakformáló Pilisy Zsófi 16:00 - 17:00 Alakformáló Erdős Éva   16:00 - 17:00 Callanetics Tóth Mary 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett   16:00 - 17:00 Alakformáló Pilisy Zsófi
17:00 17:00 - 18:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 17:00 - 18:00 Callanetics Tóth Mary 17:30 - 18:30 Alakformáló Erdős Éva 17:00 - 18:00 Kettlebell Pilisy Zsófi 17:00 - 18:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Krizsa Tímea 17:00 - 18:00 Gerinctréning Lóránth Kata 17:00 - 18:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 17:00 - 18:00 Callanetics Tóth Mary 17:30 - 18:30 Alakformáló Sárosi Vivien 17:00 - 18:00 Kettlebell Pilisy Zsófi
18:00 18:00 - 19:00 Pilates Vargha Viki 18:00 - 19:00 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 18:30 - 19:30 Kettlebell Tóth Richárd   18:00 - 19:00 Giryafit Starter Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla 18:00 - 19:00 Giryafit Starter Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Pilates Vargha Viki 18:00 - 19:00 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 18:30 - 19:30 Kettlebell Tóth Richárd 18:00 - 19:00 Alakformáló Kovács Csilla
19:00 19:00 - 20:00 Stretching Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 19:30 - 20:30 Spartan Tóth Richárd   19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 19:00 - 20:00 Stretching Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 19:30 - 20:30 Spartan Tóth Richárd  
20:00 20:00 - 21:00 FREEK Step Adamcsek Edit 20:00 - 21:00 Alakformáló Erdős Éva     20:00 - 21:00 Alakformáló Bajnok Dávid 20:00 - 21:00 Kettlebell Pilisy Zsófi 20:00 - 21:00 Alakformáló Nagy Andrea 20:00 - 21:00 FREEK Step Adamcsek Edit 20:00 - 21:00 Alakformáló Erdős Éva    
Időpont csütörtök október 17. péntek október 18. szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                      
7:00   7:15 - 8:15 Alakformáló Kálovics Alexandra     7:15 - 8:15 Alakformáló Szabó Réka   7:15 - 8:15 Alakformáló Kálovics Alexandra   7:15 - 8:15 Alakformáló Kálovics Alexandra    
8:00   8:15 - 9:15 Alakformáló: Body Control Kálovics Alexandra 8:15 - 9:15 Alakformáló Erdős Éva       8:15 - 9:15 Alakformáló: Body Control Kálovics Alexandra   8:15 - 9:15 Alakformáló: Body Control Kálovics Alexandra 8:15 - 9:15 Alakformáló Weinmann Xénia  
9:00   9:15 - 10:15 Gerinctréning + Stretching Szabó Réka       9:15 - 10:15 Alakformáló Nagy Andrea 9:15 - 10:15 Dance Aerobic Farkas Roxána 9:15 - 10:15 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:15 - 10:15 Gerinctréning + Stretching Szabó Réka    
10:00 10:15 - 11:15 Alakformáló Ujhelyi Irma   10:15 - 11:15 Alakformáló Starter Nagy Andrea       10:15 - 11:15 Gerinctréning Olaj Petra 10:15 - 11:15 Alakformáló Ujhelyi Irma   10:15 - 11:15 Alakformáló Starter Nagy Andrea  
11:00 11:15 - 12:15 Alakformáló Majoros Dóra 11:15 - 12:15 Gerinctréning + Stretching Nádas Nóri 11:15 - 12:15 Alakformáló Nagy Andrea   11:15 - 12:15 Gerinctréning + Stretching Nádas Nóri     11:15 - 12:15 Alakformáló Majoros Dóra 11:15 - 12:15 Gerinctréning + Stretching Nádas Nóri 11:15 - 12:15 Alakformáló Nagy Andrea  
12:00                      
13:00                      
14:00                      
15:00 15:15 - 16:15 Alakformáló Nagy Andrea 15:15 - 16:15 Gerinctréning Nádas Nóri     15:15 - 16:15 Spartan Tóth Richárd     15:15 - 16:15 Alakformáló Nagy Andrea 15:15 - 16:15 Gerinctréning Nádas Nóri    
16:00 16:15 - 17:15 Dance Aerobic Farkas Roxána 16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Nádas Nóri     16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Majoros Dóra 16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 16:15 - 17:15 Spartan Tóth Richárd 16:15 - 17:15 Dance Aerobic Farkas Roxána 16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Nádas Nóri    
17:00 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Ujhelyi Irma 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Majoros Dóra 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló Ujhelyi Irma 17:15 - 18:15 Gerinctréning + Stretching Baranyai Noémi 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Weinmann Xénia 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Majoros Dóra
18:00 18:15 - 19:15 Alakformáló Sárosi Vivien 18:15 - 19:15 Alakformáló Varga Diana 18:15 - 19:15 Alakformáló Ujhelyi Irma   18:15 - 19:15 Alakformáló Erdős Éva 18:15 - 19:15 Alakformáló Sárosi Vivien 18:15 - 19:15 Alakformáló Erdős Éva 18:15 - 19:15 Alakformáló Sárosi Vivien 18:15 - 19:15 Alakformáló Varga Diana 18:15 - 19:15 Alakformáló Ujhelyi Irma  
19:00 19:15 - 20:15 Interval mix Pilisy Zsófi 19:15 - 20:15 Spartan Tóth Richárd   19:15 - 20:15 Alakformáló Szabó Réka 19:15 - 20:15 Spartan Tóth Richárd 19:15 - 20:15 Alakformáló Majoros Dóra 19:15 - 20:15 Stretching Varga Diana 19:15 - 20:15 Interval mix Pilisy Zsófi 19:15 - 20:15 Spartan Tóth Richárd   19:15 - 20:15 Alakformáló Szabó Réka
20:00   20:15 - 21:15 Party fitness Nagy Andrea         20:15 - 21:15 Zumba Weinmann Xénia 20:15 - 21:15 Alakformáló Nagy Andrea 20:15 - 21:15 Zumba Weinmann Xénia    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák