2017. április 30., vasárnap

Órarend

  2017. április 30., vasárnap Következő nap »
09:00 10:00 11:00 12:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Alakformáló Hermán Adri             17:00    
Alakformáló Wekerle Gyula               18:00  
Alakformáló Mucsi Edina 09:30                
Alakformáló Kreiszl Boglárka               18:00  
Alakformáló Szántó Ildikó       12:30          
Alakformáló Fehér Sándor             17:00    
Alakformáló Starter Matkó Tímea     11:30            
Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó     11:00            
Cross training Bikics Sanyi 09:00                
DeepWORK Pakucs Eta 09:00                
Fatkiller Boxing Fürge Balázs         15:00        
FitBox Wekerle Gyula                 19:00
FitFight Bikics Sanyi     11:00            
Gerinctréning Krekács Ildi         15:00        
Gerinctréning Kovács Csilla               18:00  
Gymstick Lóránth Kata   10:00              
Hot Iron Fehér Sándor               18:00  
Interval mix Matkó Tímea   10:30              
Kangoo Krekács Ildi           16:00      
Köredzés Fürge Balázs           16:00      
Party fitness Szántó Ildikó   10:00              
Pilates Kotrik Viki     11:30            
Pilates Kovács Csilla             17:00    
Spinning Makár Tamás 09:00 10:00 11:00            
Spinning Pais Petra               18:00  
Spinning Kreiszl Boglárka             17:00    
Spinning Starter Pálinkás Balázs                 19:00
Step Starter Matkó Tímea 09:30                
Stretching Mucsi Edina   10:30              
TRX Bikics Sanyi   10:00              
TRX Fehér Viktória               18:00  
TRX Starter Fehér Viktória             17:00    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyűközepesnehéz
Club Royal
Aerobik
TRX
Balance
Move
Spinning
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00                
9:00 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina             9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00 10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória 10:00 - 11:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória   10:00 - 11:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi 10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea   11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 DeepWORK Heimer Viktória 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea
12:00 12:30 - 13:30 Alakformáló Szántó Ildikó           12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 12:30 - 13:30 Alakformáló Szántó Ildikó
13:00                
14:00                
15:00 15:00 - 16:00 Gerinctréning Krekács Ildi             15:00 - 16:00 Gerinctréning Krekács Ildi
16:00 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi             16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri   17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Gymstick Kállai Etelka 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri
18:00 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Zumba Kállai Etelka 18:30 - 19:45 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
19:00   19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Zumba Kállai Etelka 19:00 - 20:00 P. Gerinctréning Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Gerinctréning + Stretching Szilágyi Mónika    
20:00   20:15 - 21:30 Pilates Kotrik Viki 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri 20:00 - 21:00 Kangoo Krekács Ildi    
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00   8:00 - 9:00 Gerinctréning Szilágyi Mónika 8:00 - 9:00 BodyART Pakucs Eta          
9:00 9:00 - 10:00 DeepWORK Pakucs Eta 9:00 - 10:00 DeepWORK Heimer Viktória 9:00 - 10:00 Gerinctréning Arhip Isabelle   9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki 9:00 - 10:00 Gerinctréning Pázmándi Nóra 9:00 - 10:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 9:00 - 10:00 DeepWORK Pakucs Eta
10:00 10:00 - 11:00 Gymstick Lóránth Kata     10:00 - 11:00 Gerinctréning + Stretching Mucsi Edina 10:00 - 11:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett   10:00 - 11:00 Alakformáló: Body Control Perczel Dóra 10:00 - 11:00 Gymstick Lóránth Kata
11:00   11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett   11:00 - 12:00 Alakformáló Matkó Tímea 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett   11:00 - 12:00 Alakformáló Szántó Ildikó 11:00 - 12:00 Step Lóránth Kata
12:00                
13:00                
14:00                
15:00             15:30 - 16:30 Callanetics Vargha Viki  
16:00   16:30 - 17:30 Dinamikus Jóga Kotrik Viki       16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:30 - 17:30 Pilates Vargha Viki  
17:00 17:00 - 18:00 Pilates Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Pilates Kotrik Viki 17:30 - 18:30 Alakformáló Varga Zsuzsa Marietta 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea 17:30 - 18:30 Alakformáló Rizmayer Nikolett 17:30 - 18:30 Full kondi Szilágyi Mónika 17:30 - 18:30 Alakformáló Pais Petra 17:00 - 18:00 Pilates Kovács Csilla
18:00 18:00 - 19:00 Alakformáló Kreiszl Boglárka   18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:00 - 19:00 DeepWORK Horváth Petra 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Horváth Petra   18:00 - 19:00 Alakformáló Kreiszl Boglárka
19:00   19:30 - 20:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:00 - 20:00 BodyART Horváth Petra 19:30 - 20:30 DeepWORK Pakucs Eta 19:30 - 20:30 BodyART Horváth Petra    
20:00       20:00 - 21:00 Gymstick Kovács Zsuzsa        
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00         8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett      
9:00 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Pais Petra 9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás
10:00 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett   10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Rizmayer Beatrix 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás
11:00 11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás         11:00 - 12:00 Spinning Szabó Bence 11:00 - 12:00 Spinning Szabó Bence 11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás
12:00                
13:00                
14:00                
15:00             15:00 - 16:00 Spinning Perczel Dóra  
16:00   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Perczel Dóra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra  
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Kreiszl Boglárka 17:00 - 18:00 Spinning Gubik János 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Gubik János 17:00 - 18:00 Spinning Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra   17:00 - 18:00 Spinning Kreiszl Boglárka
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Makár Tamás 18:00 - 19:00 Spinning Hóbor Nikolett 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beatrix 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beatrix 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás   19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs
20:00   20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00                
9:00             9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Rizmayer Beatrix  
10:00 10:00 - 11:00 Party fitness Szántó Ildikó             10:00 - 11:00 Party fitness Szántó Ildikó
11:00 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó             11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
12:00                
13:00                
14:00                
15:00                
16:00   16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beatrix   16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beatrix   16:15 - 17:15 Alakformáló Tarnóczi Andrea    
17:00   17:15 - 18:15 Alakformáló Pais Petra 17:00 - 18:00 Alakformáló: Body Control Fehér Sándor 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Köredzés Szőts István 17:15 - 18:15 Party fitness Kardos Anikó 17:15 - 18:15 Giryafit Fischer Gábor  
18:00 18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor 18:15 - 19:15 Zumba Szántó Ildikó 18:00 - 19:00 Alakformáló Oravecz István 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:00 - 19:00 Zumba Fehér Sándor 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor
19:00   19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:00 - 20:00 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:00 - 20:00 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00     20:00 - 21:00 Zumba Fehér Sándor   20:00 - 21:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka      
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00     8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám   8:00 - 9:00 TRX Starter Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:15 - 9:15 BodyART Horváth Petra  
9:00 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi 9:00 - 10:00 TRX Pázmándi Nóra 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi 9:00 - 10:00 TRX Pázmándi Nóra 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi
10:00 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi 10:00 - 11:00 TRX Perczel Dóra 10:00 - 11:00 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi 10:00 - 11:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szőts István 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi
11:00 11:00 - 12:00 FitFight Bikics Sanyi 11:00 - 12:00 Gerinctréning Arhip Isabelle 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra   11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra   11:15 - 12:15 TRX Starter Perczel Dóra 11:00 - 12:00 FitFight Bikics Sanyi
12:00                
13:00                
14:00                
15:00                
16:00       16:30 - 17:30 TRX Fehér Viktória 16:30 - 17:30 Cross training Fürge Balázs 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra    
17:00 17:00 - 18:00 TRX Starter Fehér Viktória 17:30 - 18:30 TRX Rábel Sándor 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Cross training Bikics Sanyi 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 TRX Varga Zsuzsa Marietta 17:00 - 18:00 TRX Bikics Sanyi 17:00 - 18:00 TRX Starter Fehér Viktória
18:00 18:00 - 19:00 TRX Fehér Viktória   18:30 - 19:30 Dinamikus Jóga Pakucs Eta 18:30 - 19:30 FitBox Wekerle Gyula 18:30 - 19:30 Dinamikus Jóga Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 TRX Starter Rábel Sándor 18:00 - 19:00 Spartan Bikics Sanyi 18:00 - 19:00 TRX Fehér Viktória
19:00 19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula 19:30 - 20:30 TRX Starter Rábel Sándor 19:30 - 20:30 Cross training Bikics Sanyi 19:30 - 20:30 Spartan Bikics Sanyi 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor 19:30 - 20:30 FitFight Bikics Sanyi   19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00   20:30 - 21:30 Cross training Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 Cross training Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 TRX Rábel Sándor 20:30 - 21:30 TRX Rábel Sándor 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi    
Időpont vasárnap április 30. hétfő május 1. kedd május 2. szerda május 3. csütörtök május 4. péntek május 5. szombat május 6. vasárnap május 7.
8:00       8:00 - 9:00 Gerinctréning Szilágyi Mónika     8:30 - 9:30 Pilates Kotrik Viki  
9:00 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Kettlebell Starter Bikics Sanyi 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea
10:00 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea       10:00 - 11:00 Baba-mama torna Rubin Olivér 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:30 - 11:30 Gymstick Kovács Zsuzsa 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea
11:00 11:30 - 12:30 Pilates Kotrik Viki   11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 11:00 - 12:00 Callanetics Tóth Mary   11:00 - 12:00 Alakformáló Mucsi Edina 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Krekács Ildi 11:30 - 12:30 Pilates Kotrik Viki
12:00       12:00 - 13:00 Callanetics cardio Tóth Mary        
13:00                
14:00                
15:00 15:00 - 16:00 Fatkiller Boxing Fürge Balázs           15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 15:00 - 16:00 Fatkiller Boxing Fürge Balázs
16:00 16:00 - 17:00 Köredzés Fürge Balázs         16:00 - 17:00 Interval mix Matkó Tímea 16:00 - 17:00 Alakformáló Starter Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Köredzés Fürge Balázs
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Alakformáló Tarnóczi Andrea 17:00 - 18:00 Callanetics Tóth Mary   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor
18:00 18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula 18:00 - 19:00 Interval mix Tarnóczi Andrea 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea 18:00 - 19:00 Pilates Vargha Viki 18:00 - 19:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea   18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula
19:00   19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Perczel Dóra 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Éva Zsófi 19:00 - 20:00 Stretching Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett    
20:00   20:00 - 21:00 Alakformáló Hermán Adri 20:00 - 21:00 Alakformáló Szántó Ildikó 20:00 - 21:00 Alakformáló Wekerle Gyula 20:00 - 21:00 Alakformáló Hóbor Nikolett      
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák