Óráink
    • Service_image_103
      Service_image_82
      Service_image_85
      Service_image_100
      Service_image_98
      Service_image_78
    • Service_image_96
      Service_image_188
      Service_image_639
      Service_image_697
      Service_image_649
      Service_image_647
    • Service_image_642
      Service_image_643
      Service_image_640
      Service_image_648
      Service_image_86
      Service_image_87
    • Service_image_108
      Service_image_102
      Service_image_187
      Service_image_515
      Service_image_99
      Service_image_93
    • Service_image_506
      Service_image_97
      Service_image_501
      Service_image_104
      Service_image_101
      Service_image_89
    Órarend Válaszd ki a termet, bővebb informáciért kattints az edzésre!
    Aerobik terem
    Funkcionális terem
    Spinning és Jóga terem
    következő nap »
    Időpont Péntekjúlius 25. Szombatjúlius 26. Vasárnapjúlius 27. Hétfőjúlius 28. Keddjúlius 29. Szerdajúlius 30. Csütörtökjúlius 31. Péntekaugusztus 1. Szombataugusztus 2. Vasárnapaugusztus 3.
    6:00 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra
    7:00
    8:00 8:00 - 9:00 AlakformálóRácz Zsuzsa 8:30 - 9:30 Iron CrossSzentpéteri Krisztina 8:00 - 9:00 AlakformálóRácz Zsuzsa
    9:00 9:30 - 10:30 Hot Iron II.Karaszi Eszter 9:30 - 10:30 Cross trainingRácz Zsuzsa 9:30 - 10:30 AlakformálóMucsi Edina 9:30 - 10:30 Hot Iron I.Szentpéteri Krisztina 9:30 - 10:30 Hot Iron II.Karaszi Eszter 9:30 - 10:30 Cross trainingRácz Zsuzsa 9:30 - 10:30 AlakformálóMucsi Edina
    10:00 10:30 - 11:30 AlakformálóPerczel Dóra 10:30 - 11:30 StrechingMucsi Edina 10:30 - 11:30 AlakformálóPerczel Dóra 10:30 - 11:30 StrechingMucsi Edina
    11:00 11:00 - 12:00 KondiHóbor Nikolett 11:00 - 12:00 KondiHóbor Nikolett
    12:00 12:00 - 13:00 AlakformálóHóbor Nikolett 12:00 - 13:00 AlakformálóHóbor Nikolett
    13:00
    14:00
    15:00
    16:00 16:15 - 17:15 AlakformálóOravecz István 16:15 - 17:15 AlakformálóMucsi Edina 16:15 - 17:15 ZsírégetőNyári Iza 16:15 - 17:15 KondiRizmayer Beáta 16:15 - 17:15 AlakformálóOravecz István 16:15 - 17:15 AlakformálóMucsi Edina
    17:00 17:15 - 18:15 BodyArtMixRácz Zsuzsa 17:15 - 18:15 ZumbaNyári Iza 17:15 - 18:15 AlakformálóMucsi Edina 17:15 - 18:15 AlakformálóOravecz István 17:15 - 18:15 AlakformálóPerczel Dóra 17:15 - 18:15 AlakformálóOravecz István 17:15 - 18:15 BodyArtMixRácz Zsuzsa 17:15 - 18:15 ZumbaNyári Iza
    18:00 18:15 - 19:15 AlakformálóMucsi Edina 18:15 - 19:15 JógaPribránszki Csilla 18:00 - 19:30 Full KondiWekerle Gyula 18:15 - 19:15 ZumbaAngyal Andris 18:15 - 19:15 Hot Iron I.Karaszi Eszter 18:15 - 19:15 ZumbaAngyal Andris 18:15 - 19:15 Hot Iron II.Karaszi Eszter 18:15 - 19:15 AlakformálóMucsi Edina 18:15 - 19:15 JógaPribránszki Csilla 18:00 - 19:30 Full KondiWekerle Gyula
    19:00 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor 19:15 - 20:15 ZumbaKaraszi Eszter 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor 19:15 - 20:15 ZumbaKaraszi Eszter 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor
    20:00 20:15 - 21:15 JógaPribránszki Csilla 20:15 - 21:15 KöredzésOravecz István 20:15 - 21:15 JógaPribránszki Csilla 20:15 - 21:15 ZsírégetőHóbor Nikolett
    Időpont Péntekjúlius 25. Szombatjúlius 26. Vasárnapjúlius 27. Hétfőjúlius 28. Keddjúlius 29. Szerdajúlius 30. Csütörtökjúlius 31. Péntekaugusztus 1. Szombataugusztus 2. Vasárnapaugusztus 3.
    6:00
    7:00 7:15 - 8:15 SpinracingProniewicz Zita 7:15 - 8:15 SpinracingProniewicz Zita
    8:00
    9:00 9:00 - 10:00 SpinningHóbor Nikolett 9:15 - 10:15 SpinningPerczel Dóra 9:00 - 10:00 SpinningPerczel Dóra 9:00 - 10:00 SpinningHóbor Nikolett 9:15 - 10:15 SpinningPerczel Dóra
    10:00 10:15 - 11:15 SpinningMakár Tamás 10:15 - 11:15 SpinningMakár Tamás
    11:00
    12:00
    13:00
    14:00
    15:00
    16:00
    17:00 17:00 - 18:00 SpinracingProniewicz Zita 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningSzemenyei Ági 17:00 - 18:00 VideocyclingRizmayer Beáta 17:00 - 18:00 SpinningSzemenyei Ági 17:00 - 18:00 VideocyclingBujtor Barna 17:00 - 18:00 SpinracingProniewicz Zita 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra
    18:00 18:00 - 19:00 SpinningBujtor Barna 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinningRizmayer Beáta 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinracingProniewicz Zita 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinningBujtor Barna 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra
    19:00 19:00 - 20:00 SpinningMakár Tamás 19:00 - 20:00 SpinningBujtor Barna 19:00 - 20:00 SpinningPerczel Dóra 19:00 - 20:00 SpinningMakár Tamás 19:00 - 20:00 SpinningHóbor Nikolett 19:00 - 20:00 SpinningMakár Tamás
    20:00 20:00 - 21:00 SpinningMakár Tamás 20:00 - 21:00 SpinningMakár Tamás 20:00 - 21:00 SpinningMakár Tamás
    Időpont Péntekjúlius 25. Szombatjúlius 26. Vasárnapjúlius 27. Hétfőjúlius 28. Keddjúlius 29. Szerdajúlius 30. Csütörtökjúlius 31. Péntekaugusztus 1. Szombataugusztus 2. Vasárnapaugusztus 3.
    6:00
    7:00
    8:00 8:15 - 9:15 GerinctréningSurányi Nelly 8:15 - 9:15 BodyArtRácz Zsuzsa 8:15 - 9:15 GerinctréningSzilágyi Mónika 8:15 - 9:15 GerinctréningSurányi Nelly 8:15 - 9:15 BodyArtRácz Zsuzsa
    9:00 9:15 - 10:15 RIP 60Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 RIP 60Szentpéteri Krisztina
    10:00
    11:00 11:15 - 12:15 Senior tornaSzentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Senior tornaSzentpéteri Krisztina
    12:00
    13:00
    14:00
    15:00 15:00 - 16:00 RIP 60Szalai Ádám
    16:00 16:30 - 17:30 ZsírégetőPerczel Dóra 16:30 - 17:30 Kritikus ZónákProniewicz Zita 16:30 - 17:30 Kritikus ZónákProniewicz Zita 16:30 - 17:30 ZsírégetőPerczel Dóra
    17:00 17:30 - 18:30 KöredzésOravecz István 17:30 - 18:30 StrechingMucsi Edina 17:30 - 18:30 KöredzésOravecz István 17:30 - 18:30 RIP 60Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 Cross trainingBikics Sanyi 17:30 - 18:30 RIP 60Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 StrechingMucsi Edina 17:30 - 18:30 KöredzésMucsi Edina
    18:00 18:30 - 19:30 StrechingMucsi Edina 18:30 - 19:30 Deep WorkRácz Zsuzsa 18:30 - 19:30 FitboxWekerle Gyula 18:30 - 19:30 Deep WorkRácz Zsuzsa
    19:00 19:30 - 20:30 BodyArtRácz Zsuzsa 19:30 - 20:30 KangooHermán Adri 19:30 - 20:30 Slim TrainingWekerle Gyula 19:30 - 20:30 KangooHermán Adri
    20:00 20:30 - 21:30 Cross trainingBikics Sanyi 20:30 - 21:30 Cross trainingBikics Sanyi 20:30 - 21:30 RIP 60Szalai Ádám 20:30 - 21:30 KöredzésOravecz István 20:30 - 21:30 Cross trainingBikics Sanyi
    Jelmagyarázat: helyettesítés
     
    Hírlevél feliratkozás
    Kérsz Sugár Fitness
    hírlevelet?
    igen
    nem
    Add meg az
    e-mail címed!
    Save-button