Óráink
    • Service_image_99
      Service_image_834
      Service_image_93
      Service_image_86
      Service_image_87
      Service_image_108
    • Service_image_836
      Service_image_506
      Service_image_648
      Service_image_649
      Service_image_643
      Service_image_96
    • Service_image_82
      Service_image_78
      Service_image_85
      Service_image_101
      Service_image_854
      Service_image_791
    • Service_image_647
      Service_image_187
      Service_image_793
      Service_image_828
      Service_image_825
      Service_image_104
    • Service_image_794
      Service_image_501
      Service_image_89
      Service_image_818
      Service_image_103
      Service_image_98
    • Service_image_843
      Service_image_100
      Service_image_515
    Órarend Válaszd ki a termet, bővebb informáciért kattints az edzésre!
    Aerobik terem
    Funkcionális terem
    Spinning és Jóga terem
    Club Royal
    következő nap »
    Időpont Hétfődecember 22. Kedddecember 23. Szerdadecember 24. Csütörtökdecember 25. Péntekdecember 26. Szombatdecember 27. Vasárnapdecember 28. Hétfődecember 29. Kedddecember 30. Szerdadecember 31. Csütörtökjanuár 1. Péntekjanuár 2. Szombatjanuár 3. Vasárnapjanuár 4.
    6:00 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra 6:30 - 7:30 AlakformálóPerczel Dóra
    7:00
    8:00 8:00 - 9:00 AlakformálóRácz Zsuzsa 8:30 - 9:30 AlakformálóPerczel Dóra 8:00 - 9:00 AlakformálóRácz Zsuzsa
    9:00 9:30 - 10:30 Hot Iron I.Szentpéteri Krisztina 9:30 - 10:30 Cross trainingRácz Zsuzsa 9:30 - 10:30 AlakformálóMucsi Edina 9:30 - 10:30 Kritikus ZónákRizmayer Beáta 9:30 - 10:30 Cross trainingRácz Zsuzsa 9:30 - 10:30 AlakformálóMucsi Edina
    10:00 10:30 - 11:30 AlakformálóBozán Csilla 10:30 - 11:30 AlakformálóRácz Zsuzsa 10:30 - 11:30 StrechingMucsi Edina 10:30 - 11:30 AlakformálóRácz Zsuzsa 10:30 - 11:30 StrechingMucsi Edina
    11:00
    12:00 12:15 - 13:15 AlakformálóHóbor Nikolett 12:15 - 13:15 AlakformálóHóbor Nikolett 12:15 - 13:15 AlakformálóHóbor Nikolett 12:15 - 13:15 AlakformálóHóbor Nikolett 12:15 - 13:15 JógaOli és Csilla
    13:00
    14:00
    15:00
    16:00 16:15 - 17:15 Kritikus ZónákRizmayer Beáta 16:15 - 17:15 ZsírégetőNyári Iza 16:00 - 17:00 AlakformálóMucsi Edina 16:15 - 17:15 StrechingKaraszi Eszter 16:00 - 17:00 Iron CrossKaraszi Eszter 16:15 - 17:15 Kritikus ZónákRizmayer Beáta 16:15 - 17:15 ZsírégetőNyári Iza 16:00 - 17:00 AlakformálóMucsi Edina 16:15 - 17:15 StrechingKaraszi Eszter 16:00 - 17:00 Iron CrossKaraszi Eszter
    17:00 17:15 - 18:15 AlakformálóMucsi Edina 17:15 - 18:15 AlakformálóOravecz István 17:00 - 18:00 AlakformálóPerczel Dóra 17:00 - 18:00 ZumbaKaraszi Eszter 17:15 - 18:15 AlakformálóMucsi Edina 17:15 - 18:15 AlakformálóOravecz István 17:15 - 18:15 Hot Iron II.Karaszi Eszter 17:00 - 18:00 ZumbaKaraszi Eszter
    18:00 18:15 - 19:15 ZumbaAngyal Andris 18:15 - 19:15 FitFightOravecz István 18:45 - 19:45 GiryafitFischer Gábor 18:15 - 19:15 JógaOli és Csilla 18:00 - 19:30 Full KondiWekerle Gyula 18:15 - 19:15 ZumbaAngyal Andris 18:15 - 19:15 FitFightOravecz István 18:15 - 19:15 ZumbaKaraszi Eszter 18:45 - 19:45 GiryafitFischer Gábor 18:15 - 19:15 JógaOli és Csilla 18:00 - 19:30 Full KondiWekerle Gyula
    19:00 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor 19:15 - 20:15 GiryafitFischer Gábor 19:15 - 20:15 Hot Iron I.Karaszi Eszter
    20:00 20:15 - 21:15 JógaOli és Csilla 20:15 - 21:15 JógaOli és Csilla 20:15 - 21:15 StrechingKaraszi Eszter
    Időpont Hétfődecember 22. Kedddecember 23. Szerdadecember 24. Csütörtökdecember 25. Péntekdecember 26. Szombatdecember 27. Vasárnapdecember 28. Hétfődecember 29. Kedddecember 30. Szerdadecember 31. Csütörtökjanuár 1. Péntekjanuár 2. Szombatjanuár 3. Vasárnapjanuár 4.
    6:00
    7:00 7:00 - 8:00 SpinracingProniewicz Zita 7:00 - 8:00 SpinracingProniewicz Zita
    8:00
    9:00 9:15 - 10:15 SpinracingProniewicz Zita 9:15 - 10:15 SpinningPerczel Dóra 9:15 - 10:15 SpinningMakár Tamás 9:15 - 10:15 SpinningHóbor Nikolett 9:15 - 10:15 SpinningMakár Tamás 9:15 - 10:15 SpinningPerczel Dóra 9:15 - 10:15 SpinningMakár Tamás
    10:00 10:15 - 11:15 SpinningMakár Tamás 10:15 - 11:15 SpinningHóbor Nikolett 10:15 - 11:15 SpinningMakár Tamás 10:15 - 11:15 SpinningMakár Tamás
    11:00
    12:00
    13:00
    14:00
    15:00
    16:00
    17:00 17:00 - 18:00 SpinningSzemenyei Ági 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningMakár Tamás 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningSzemenyei Ági 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningMakár Tamás 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra 17:00 - 18:00 SpinningMakár Tamás 17:00 - 18:00 SpinningPerczel Dóra
    18:00 18:00 - 19:00 VideocyclingRizmayer Beáta 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinningMakár Tamás 18:00 - 19:00 SpinningBujtor Barna 18:00 - 19:00 VideocyclingRizmayer Beáta 18:00 - 19:00 SpinningPerczel Dóra 18:00 - 19:00 SpinningRizmayer Beáta 18:00 - 19:00 SpinningMakár Tamás 18:00 - 19:00 SpinningBujtor Barna
    19:00 19:00 - 20:00 SpinningBujtor Barna 19:00 - 20:00 SpinningHóbor Nikolett 19:00 - 20:00 SpinningBujtor Barna 19:00 - 20:00 SpinningHóbor Nikolett
    Időpont Hétfődecember 22. Kedddecember 23. Szerdadecember 24. Csütörtökdecember 25. Péntekdecember 26. Szombatdecember 27. Vasárnapdecember 28. Hétfődecember 29. Kedddecember 30. Szerdadecember 31. Csütörtökjanuár 1. Péntekjanuár 2. Szombatjanuár 3. Vasárnapjanuár 4.
    6:00
    7:00
    8:00 8:15 - 9:15 GerinctréningSzilágyi Mónika 8:15 - 9:15 BodyArtRácz Zsuzsa 8:15 - 9:15 GerinctréningSzilágyi Mónika 8:15 - 9:15 BodyArtRácz Zsuzsa
    9:00 9:15 - 10:15 Cross trainingBikics Sanyi 9:15 - 10:15 RIP 60Szentpéteri Krisztina 9:00 - 10:00 Cross trainingRácz Zsuzsa 9:15 - 10:15 BodyArtMixRácz Zsuzsa 9:15 - 10:15 Cross trainingBikics Sanyi 9:15 - 10:15 RIP 60Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross trainingBikics Sanyi 9:15 - 10:15 BodyArtMixRácz Zsuzsa
    10:00 10:15 - 11:15 AlakformálóPerczel Dóra 10:30 - 11:30 FittFightBikics Sanyi 10:15 - 11:15 AlakformálóPerczel Dóra 10:30 - 11:30 FittFightBikics Sanyi
    11:00 11:15 - 12:15 Senior tornaSzentpéteri Krisztina 11:30 - 12:30 RIP 60Bozán Csilla 11:15 - 12:15 Senior tornaSzentpéteri Krisztina
    12:00
    13:00
    14:00
    15:00 15:00 - 16:00 RIP 60 & CrossRácz Zsuzsa 15:00 - 16:00 Cross trainingBikics Sanyi 15:00 - 16:00 RIP 60 & CrossRácz Zsuzsa 15:00 - 16:00 Cross trainingBikics Sanyi
    16:00 16:30 - 17:30 AlakformálóPerczel Dóra
    17:00 17:30 - 18:30 RIP 60Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 GirlystyleMucsi Edina
    18:00 18:30 - 19:30 StrechingMucsi Edina 18:30 - 19:30 Deep WorkRácz Zsuzsa 18:30 - 19:30 Cross trainingBikics Sanyi 18:30 - 19:30 StrechingMucsi Edina 18:30 - 19:30 Deep WorkRácz Zsuzsa 18:30 - 19:30 Cross trainingBikics Sanyi
    19:00 19:30 - 20:30 BodyArtPakucs Eta 19:30 - 20:30 RIP 60 & CrossRácz Zsuzsa 19:30 - 20:30 BodyArtRácz Zsuzsa 19:30 - 20:30 RIP 60 & CrossRácz Zsuzsa
    20:00 20:30 - 21:30 Cross trainingBikics Sanyi 20:30 - 21:30 Cross trainingBikics Sanyi
    Időpont Hétfődecember 22. Kedddecember 23. Szerdadecember 24. Csütörtökdecember 25. Péntekdecember 26. Szombatdecember 27. Vasárnapdecember 28. Hétfődecember 29. Kedddecember 30. Szerdadecember 31. Csütörtökjanuár 1. Péntekjanuár 2. Szombatjanuár 3. Vasárnapjanuár 4.
    6:00
    7:00
    8:00
    9:00
    10:00 10:45 - 11:45 Fanatic JumpŸŸBozán Csilla 10:45 - 11:45 Fanatic JumpŸŸBozán Csilla
    11:00
    12:00
    13:00
    14:00
    15:00
    16:00 16:45 - 17:45 Fanatic JumpŸŸRizmayer Beáta
    17:00 17:45 - 18:45 AlakformálóSzőts István 17:45 - 18:45 ZumbaSebesi Hunor 17:45 - 18:45 Fanatic JumpŸŸRizmayer Beáta 17:45 - 18:45 ZumbaSebesi Hunor
    18:00 18:45 - 19:45 ZumbaSebesi Hunor
    19:00 19:45 - 20:45 Solo LatinAngyal Andris 19:45 - 20:45 KangooHermán Adri
    Jelmagyarázat: helyettesítés
     
    Hírlevél feliratkozás
    Kérsz Sugár Fitness
    hírlevelet?
    igen
    nem
    Add meg az
    e-mail címed!
    Save-button