2016. április 29., péntek

Órarend

  2016. április 29., péntek Következő nap »
06:00 08:00 09:00 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Alakformáló Hóbor Nikolett     09:15              
Alakformáló Perczel Dóra 06:30                  
Alakformáló Oravecz István           16:15        
Alakformáló Rizmayer Nikolett                   20:00
Alakformáló Mucsi Edina         11:15     18:15    
Alakformáló Starter Tarnóczy Andrea             17:15      
Alakformáló Starter Matkó Tímea                 19:00  
BodyArt Horváth Petra                 19:30  
Cross training Bikics Sanyi     09:15             20:30
DeepWORK Horváth Petra               18:30    
FitBox Szentpéteri Krisztina               18:30    
Gerinctréning Pázmándi Nóra   08:15                
Gerinctréning+Stretching Szilágyi Mónika                 19:00  
Giryafit Fischer Gábor                 19:15  
Interval mix Pázmándi Nóra               18:00    
Kangoo Krekács Ildi             17:00      
Kettlebell Starter Bikics Sanyi       10:15            
Spinning Makár Tamás                 19:00 20:00
Spinning Perczel Dóra   08:15                
Spinning Pais Petra               18:00    
Spinning Pálinkás Balázs             17:00      
Step Starter Matkó Tímea             17:00      
Terhestorna Szilágyi Mónika             17:30      
TRX Rábel Sándor                 19:30  
TRX Szentpéteri Krisztina   08:15         17:30      
TRX Starter Pázmándi Nóra         11:15 16:30        
Zumba Sebesi Hunor               18:00    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyűközepesnehéz
Club Royal
Aerobik
Funkcionális
Studió 1
Studió 2
Spinning
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00                    
7:00                    
8:00 8:15 - 9:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra     8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra    
9:00 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Kangoo Krekács Ildi   9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Pázmándi Nóra 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Kangoo Krekács Ildi  
10:00     10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina 10:15 - 11:15 BodyArt Heimer Viktória 10:15 - 11:15 Baba-mama torna Rubin Olivér   10:15 - 11:15 Baba-mama torna Rubin Olivér 10:15 - 11:15 Pilates Nyári Iza   10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:15 - 12:15 Alakformáló Mucsi Edina 11:00 - 12:00 Fanatic Jump Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea 11:15 - 12:15 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Matkó Tímea 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Mucsi Edina 11:00 - 12:00 Fanatic Jump Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea
12:00   12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett             12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett  
13:00                    
14:00                    
15:00   15:15 - 16:15 Zumba Dátán Luca             15:15 - 16:15 Zumba Dátán Luca  
16:00   16:15 - 17:15 Alakformáló Starter Krekács Ildi 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi           16:15 - 17:15 Alakformáló Starter Matkó Tímea 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi
17:00 17:00 - 18:00 Kangoo Krekács Ildi 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Kangoo Krekács Ildi 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri
18:00 18:00 - 19:00 Zumba Sebesi Hunor 18:15 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beáta 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beáta 18:00 - 19:00 Zumba Sebesi Hunor 18:15 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
19:00 19:00 - 20:00 Gerinctréning+Stretching Szilágyi Mónika     19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Zumba Sebesi Hunor 19:00 - 20:00 P. Gerinctréning Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Gerinctréning+Stretching Szilágyi Mónika    
20:00       20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri      
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00                    
7:00         7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita 7:00 - 8:00 Spinning Pálinkás Balázs 7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita      
8:00 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra     8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra    
9:00   9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás           9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás
10:00   10:00 - 11:00 Video IndoorCycling Rizmayer Beáta 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Video IndoorCycling Rizmayer Beáta 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás
11:00   11:00 - 12:15 Spinning Starter Pálinkás Balázs 11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás           11:00 - 12:15 Spinning Starter Pálinkás Balázs 11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás
12:00                    
13:00                    
14:00                    
15:00                    
16:00   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra     16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra  
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Pálinkás Balázs 17:30 - 18:30 Spinning Fischer Gábor 17:00 - 18:00 SpinRacing Kovács Csilla 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 SpinRacing Proniewicz Zita 17:30 - 18:30 Spinning Fischer Gábor 17:00 - 18:00 SpinRacing Kovács Csilla
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 SpinRacing Proniewicz Zita 18:00 - 19:00 Spinning Hóbor Nikolett 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás   19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beáta 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beáta 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás   19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs
20:00 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás     20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00 6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra     6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra   6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra   6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra    
7:00                    
8:00 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:15 - 9:15 BodyArt Horváth Petra 8:15 - 9:15 FitFight Szántó Ildikó 8:15 - 9:15 TRX Pázmándi Nóra 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:15 - 9:15 BodyArt Horváth Petra 8:15 - 9:15 FitFight Bikics Sanyi
9:00 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Alakformáló Szántó Ildikó 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi
10:00 10:15 - 11:15 Kettlebell Starter Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szőts István 10:15 - 11:15 Köredzés Szántó Ildikó 10:15 - 11:15 Kettlebell Starter Kállai Etelka 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:30 - 11:30 Pilates Nyári Iza 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:15 - 11:15 Kettlebell Starter Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szőts István 10:15 - 11:15 TRX Bikics Sanyi
11:00 11:15 - 12:15 TRX Starter Pázmándi Nóra     11:15 - 12:15 Senior torna Nyári Iza 11:15 - 12:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:30 - 12:30 TRX Starter Nyári Iza 11:15 - 12:15 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:30 - 10:30 TRX Nyári Iza    
12:00                    
13:00                    
14:00                    
15:00   15:00 - 16:00 TRX Máramarosi Gergő             15:00 - 16:00 TRX Máramarosi Gergő  
16:00 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra     16:30 - 17:30 TRX Starter Nyári Iza 16:30 - 17:30 Köredzés Szőts István 16:30 - 17:30 TRX Bikics Sanyi 16:30 - 17:30 TRX Nyári Iza 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra   16:00 - 17:00 TRX Starter Rábel Sándor
17:00 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina   17:00 - 18:00 Gerinctréning Tarnóczy Andrea 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Cross training Bikics Sanyi 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina   17:00 - 18:00 Pilates Nyári Iza
18:00 18:30 - 19:30 FitBox Szentpéteri Krisztina   18:00 - 19:00 TRX Bikics Sanyi 18:30 - 19:30 Stretching Mucsi Edina 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 FitBox Wekerle Gyula 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 FitBox Szentpéteri Krisztina   18:00 - 19:00 TRX Nyári Iza
19:00 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor   19:00 - 20:00 FitBox Bikics Sanyi 19:30 - 20:30 TRX Starter Rábel Sándor 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 DeepWORK Horváth Petra 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor   19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi     20:30 - 21:30 Cross training Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 Spartan Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 TRX Rábel Sándor 20:30 - 21:30 FullBodyTraining Varga Zsuzsa Marietta 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi    
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00                    
7:00                    
8:00                    
9:00   9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina   9:15 - 10:15 Kettlebell Starter Máramarosi Gergő   9:15 - 10:15 Kettlebell Starter Máramarosi Gergő   9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00   10:00 - 11:00 Alakformáló Perczel Dóra             10:00 - 11:00 Alakformáló Perczel Dóra  
11:00   11:00 - 12:00 Party fitness Szántó Ildikó             11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor  
12:00                    
13:00                    
14:00                    
15:00                    
16:00 16:15 - 17:15 Alakformáló Oravecz István 16:15 - 17:30 Giryafit Fischer Gábor 16:00 - 17:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta   16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta   16:15 - 17:15 Alakformáló Oravecz István 16:15 - 17:30 Giryafit Fischer Gábor 16:00 - 17:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka
17:00 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Tarnóczy Andrea   17:00 - 18:00 Zumba Vadon Barnabás 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Hot Iron Fehér Sándor 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Köredzés Szőts István 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Oravecz István   17:00 - 18:00 Zumba Vadon Barnabás
18:00 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Alakformáló Oravecz István 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Zumba Dátán Luca 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor
19:00 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor     19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00                    
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00                    
7:00                    
8:00   8:30 - 9:30 Balett Váray Mária                
9:00   9:30 - 10:30 Balett Váray Mária 9:30 - 10:30 Terhestorna Farkas Noémi             9:30 - 10:30 Terhestorna Farkas Noémi
10:00   10:30 - 11:30 Balett Váray Mária                
11:00   11:30 - 12:30 Balett Váray Mária                
12:00                    
13:00                    
14:00                    
15:00   15:30 - 16:30 Stretching Frei Gabriella             15:30 - 16:30 Stretching Frei Gabriella  
16:00   16:30 - 17:30 Gerinctréning Frei Gabriella             16:30 - 17:30 Gerinctréning Frei Gabriella  
17:00 17:30 - 18:30 Terhestorna Szilágyi Mónika   17:00 - 18:00 Stretching Szántai-Kis Szabina   17:30 - 18:30 Alakformáló Varga Zsuzsa Marietta 17:30 - 18:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Rizmayer Nikolett 17:30 - 18:30 Terhestorna Szilágyi Mónika   17:00 - 18:00 Stretching Szántai-Kis Szabina
18:00 18:30 - 19:30 DeepWORK Horváth Petra   18:00 - 19:00 Port de Bras Éva Zsófi   18:30 - 19:30 Port de Bras Éva Zsófi 18:30 - 19:30 BodyArt Horváth Petra 18:30 - 19:30 Port de Bras Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Horváth Petra   18:00 - 19:00 Port de Bras Éva Zsófi
19:00 19:30 - 20:30 BodyArt Horváth Petra       19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:30 - 20:30 Világtáncok Szántai-Kis Szabina 19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:30 - 20:30 BodyArt Horváth Petra    
20:00       20:00 - 21:00 Világtáncok Szántai-Kis Szabina            
Időpont péntek április 29. szombat április 30. vasárnap május 1. hétfő május 2. kedd május 3. szerda május 4. csütörtök május 5. péntek május 6. szombat május 7. vasárnap május 8.
6:00                    
7:00                    
8:00                    
9:00   9:15 - 10:15 Kettlebell Starter Kállai Etelka 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea           9:15 - 10:15 Kettlebell Starter Kállai Etelka 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea
10:00   10:30 - 11:30 Gymstick Kállai Etelka 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea           10:30 - 11:30 Gymstick Kállai Etelka 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea
11:00   11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Krekács Ildi             11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Krekács Ildi  
12:00                    
13:00                    
14:00                    
15:00                    
16:00     16:00 - 17:00 Alakformáló Starter Szántai-Kis Szabina             16:00 - 17:00 Alakformáló Starter Szántai-Kis Szabina
17:00 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor
18:00 18:00 - 19:00 Interval mix Pázmándi Nóra   18:00 - 19:00 Alakformáló Tarnóczy Andrea 18:00 - 19:00 Interval mix Sasvári Nikolett 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Pázmándi Nóra   18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea     19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Kállai Etelka 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Proniewicz Zita 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea    
20:00 20:00 - 21:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett     20:00 - 21:00 Alakformáló Kállai Etelka 20:00 - 21:00 Alakformáló Sasvári Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Wekerle Gyula 20:00 - 21:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák